saglikliyasam7.com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Dietto Diyeti Nasıl Yapılır?

19.11.2018
134
Dietto Diyeti Nasıl Yapılır?

Dietto diyeti sayesinde fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. Dietto tek başına bir diyet türü değildir ancak diyet yapan kişiler için destekleyici bir üründür. Dietto’nun içeriği doğaldır ve rejim yapanlarca gıda takviyesi olarak kullanılabilmektedir. İçinde bol miktarda lif ve protein kaynağı bulunan Dietto ile sağlıklı biçimde kilo vermeniz mümkündür. Her diyette olduğu gibi bu diyeti de iyi bir egzersiz programı ile tamamlamanız daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Dietto Ne Demektir?

Dietto nedir nasıl kullanılır? ile ilgili olarak başta da belirttiğimiz gibi bu ürünün doğal bir gıda takviyesi olduğunu söyleyebiliriz. Yani Dietto her şeyden önce bir ilaç değildir ve piyasadaki zararlı diyet ilaçlarından bu yönüyle ayrılmaktadır. Tüketimi doğrudan değil bir diyet programına ek olarak gerçekleştirilmelidir.

Dietto ile zayıflamanın temelinde ürünün doyurucu olması ve iştahı azaltması bulunmaktadır. Dietto içeriği ağırlıklı olarak lif ve proteinden oluşmaktadır. Lifli gıdalar bilindiği üzere doyurucu ve tok tutan ürünlerdir. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR. Detox Diyeti Nasıl Yapılır?

Dietto’nun içeriğindeki lif aynı zamanda sindirim sisteminizi de düzenler ve bağırsaklarınızın daha düzenli çalışmasını sağlar. İçerikteki lifin oranı yüksektir; bu oran yaklaşık %11 kadardır.

Lifin tek etkisi bu değildir; lif aynı zamanda kişinin kan şekerini dengeler ve kan şekerinin ani yükselip alçalmasına engel olur. Bu da kişiyi ani bastıran yeme krizlerinden koruyacaktır.

İçeriğindeki lif oranı %11 iken protein oranı ise %14,2 seviyelerindedir. Diyet programları için hem lif hem de protein büyük önem taşımaktadır ve bu ürün yeterli gıda takviyesini sizin için sağlar.

Dietto ile Zayıflama

Dietto ile kilo vermek mümkündür; bunun için Dietto’nun iki farklı kürü olduğunu belirtebiliriz. Dietto ürünlerinin çeşitleri şunlardır:

  • 16 günlük Dietto kürü
  • 30 günlük Dietto kürü

Ürünlerin başlangıç ve devam kürleri bulunmaktadır. Örneğin 16 günlük Dietto’da 2 günlük kür başlangıç kürü olarak geçmektedir. Kalan 14 günlük kür ise devam kürüdür. Aynı şekilde 30 günlük kürde de yine ilk iki gün başlangıç gerisi ise devam kürüdür.

Dietto Kullanımı

Dietto nasıl kullanılır? Dietto ile başlangıç ve devam kürlerini uygulayabilirsiniz. Bunları ayrı ayrı açıklayalım:

 

Başlangıç Kürü

Dietto süt veya yoğurtla karıştırılarak kullanılmaktadır. Süt veya yoğurt yarı yağlı ya da yağsız olabilirler. İki gün süren başlangıç küründe 1 günde 5 kere bu karışım içilmelidir. İçimler arası 3 saat bulunmalıdır.

Dietto başlangıç aşamasında bu şekilde kullanıldığında 5 öğün için günlük kalorisi 1130’dur. Egzersiz desteği de sağlandığında kilo vermeniz kolaylaşacaktır.

Devam Kürü

Dietto ile zayıflayanlar ürünü etkili biçimde kullananlardır. Devam küründe ise sabah kahvaltısından sonra gıda ürünü takviyesini almaya başlayabilirsiniz. Bu sefer 5’er saat ara vererek günde iki öğün Dietto karışımını almanız gerekiyor. Kullanımı başlangıç kürü ile aynı; Dietto, yağsız veya az yağlı süt veya yoğurt ile karıştırılıyor. Her öğünde toplam kalori 204 kaloridir.

Dietto ile kilo vermek istiyorsanız ilk etapta ara öğünlerde sebze tüketebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken birkaç ayrıntı bulunmaktadır:

  • Sebzeler üzerine yağ ya da tuz eklenmemelidir
  • Bunların yanında sıcak ya da soğuk içecekler tüketilebilir ancak içeceklerin şekersiz olması gerekmektedir.

Dietto ile diyetinizden olumlu sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

Dietto ile Ne Kadar Kilo Verilir?

Dietto ile ne kadar kilo verilir? Dietto ile ne kadar kilo vereceğiniz bünyenize ve iyi bir diyet-egzersiz programı uygulamanıza bağlıdır. Dietto ile kilo verenler genellikle 1,5 ayda 4-6 kilo kaybettiklerini belirtmektedirler.

Dietto ürününün çeşitleri de bulunmaktadır. Bunları aşağıda sıraladık:

  • Çikolatalı
  • Çilekli
  • Vanilyalı
  • Hindistan cevizli
  • Muzlu
  • Damla sakızlı

Dietto ile zayıflamanın en güzel özelliklerinden biri kişileri güçsüz bırakmamasıdır. Zayıflamak için halsiz, enerjisiz ya da aç kalmaya gerek yoktur. Dietto fiyatları 16 günlük ve 30 günlük için farklılaşmaktadır. İlk kez deneyeceklerin 16 günlük Dietto ürünü ile başlamaları daha iyidir. Doğal bir gıda takviyesi olduğundan sağlık için bir zararı da bulunmamaktadır.

Dietto ürünü sağlıklı kilo vermeyi desteklediği gibi kolayca geri kilo almayı da önlemektedir. Dietto kullanan kişilerde ayrıca karbonhidratların emilimi daha hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Vücutta yağ birikiminin önüne geçilmektedir ve yağlar yakılmaktadır. Kötü kolesterolü de düşürmeye yardımcı olan Dietto ile zinde bir vücuda sahip olabilirsiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2020 - Saglikliyasam7.com. Tüm hakları saklıdır.