saglikliyasam7.com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Doğal Yollarla Göğüs Nasıl Büyütülür?

02.01.2019
2.650
Doğal Yollarla Göğüs Nasıl Büyütülür?

Birçok kadın ameliyatsız göğüs büyütme yöntemleri konusunda çeşitli yollar deniyor. Esas olarak estetik operasyonla istediğiniz harika göğüslere sahip olmanız hiç zor değil ama zaman içinde ameliyatın tekrarlanmasını gerektirebilmesi veya bazı olası riskler sebebi ile insanlar doğal yöntemleri tercih edebiliyor.

Ameliyatsız Göğüs Büyütme Mümkün mü?

Kadınların uyguladıkları göğüs büyütme yöntemleri çok çeşitli. Esas olarak şunu söylemek gerekir ki kadınların çoğunun göğüsleri, 20’li yaşlara ulaştıklarında tamamen gelişmiş olur. Daha sonra meme büyüklüğü doğum sebebiyle veya kilo alıp verme ile dalgalanma gösterebilir ancak normal şekline dönecektir. Meme boyutunun büyümesine sebep olan önemli etkenlerinden birisi de kilo almaktır. Ancak kilo ve aşırı yağlanma ile formu bozulup sarkarak büyüyen bir meme doğal olarak hiçbir kadının tercih etmeyeceği bir durumdur.

Yapılan çalışmalar ortalama olarak kadınların %30’unun göğüslerinden memnun olduğunu ancak %40’ının ise daha büyük ve dik göğüslere sahip olmak istediğini göstermektedir. Bu sebepledir ki göğüs nasıl büyür diye merak eden çok sayıda kadın doğal göğüs büyütme yöntemlerini araştırmaktadır.

Peki, gerçekten göğüs nasıl büyür doğal yöntemler ile kalıcı olarak göğüsler büyüyebilir mi? Doğal meme büyütme, doğal bazı ürünlerin krem ​​veya hap şeklinde bir araya getirilmesi şeklinde uygulanan yöntemlerin tamamıdır. Doğal göğüs büyütmede esas olarak nihai olarak amaçlanan, kadınların daha dolgun ve dik memelere kalıcı olarak kavuşmasını sağlamaktır.

Küçük Memenin Sebepleri

Göğüslerinizin büyüklüğü bir dizi faktör tarafından belirlenir. Bu faktörler genetik, hormonlar ve tıbbi geçmişinizi içerir. Genetik nedeniyle küçük göğüsleriniz varsa, meme büyüklüğünü arttırmak zor olabilir. Diğer yandan hormonsal sebeplerle küçük bir memeniz varsa, meme büyüklüğünü arttırmak hormon desteği ile biraz daha kolay olacaktır.

Kadınlarda göğüslerin büyümesini sağlayan iki temel hormon östrojen ve progesteron hormonlarıdır. Zaten esas olarak göğüs büyütücü haplar bu iki hormon yönünde takviye sağlamayı amaçlar. Son olarak şayet metabolizmanız aşırı yoğun çalışıyorsa ve vücudunuz sürekli yağ yakıyorsa, küçük göğüslere sahip olmanız daha olasıdır. Bunun nedeni, göğüslerin yağdan başka bir şey olmamasıdır. Hiperaktif metabolizma nedeniyle doğal olarak ince veya minyonsanız, göğüsleriniz büyümede zorluk çekecektir.

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal ürünler veya yöntemler ile uygulanan ve etkisi olduğu bilinen göğüs büyütme yöntemlerinden bazıları şu şekildedir:

  1. Meme Kremleri

Meme büyütme kremi, göğüs dokusunda hücre büyümesini arttırmak için tasarlanmıştır ve koza büyüklüğünü arttırır. Kremler masaj ile uygulama gerektirir. Masajla göğüs büyütme yöntemleri, doğal meme gelişmesine katkı sağlamasının yanında, hem doğal olarak uyarıcı hem de ameliyat gibi yöntemlere göre daha az streslidir.

  1. Egzersiz

Düzenli egzersiz hem kadınların vücut formunu hem de propozisyonu düzelttiği için doğal olarak memelerin dikleşmesine sebep olur. Burada dikkat edilmesi gereken düzenli egzersiz yapmak ve egzersizde aşırıya kaçmamaktır. Bilhassa aşırı kilo alıp vermeler kadınlarda meme ve yağ hücrelerinin kalıcı kaybına ve memelerde düzleşmeye sebep olabilir.

  1. Doğal Haplar

Göğüs büyütme hapları, göğüs dokusuna doğal uyarım sağlayan ginseng, çemen otu ve rezene tohumu gibi maddeler içerir. İlaç takviyeleri memelerinizin şeklini değiştirmez, ancak doğal bir gelişim sağlar. Göğüs büyütme yöntemleri bitkisel ilaçlar kullanıldığı taktirde sağlık açısından da zararlı değildir.

  1. Meme Sıkılaştırıcı Jeller

Sıkılaştırıcı jeller, kremlere benzer, ancak memelerinizi kaldıran ve sıkılaştıran doğal bitki özleri içerirler. Bazı bitkisel jeller masajla birleşince yağ hücrelerinin memede artmasına ve meme yağ hücrelerinin hacimsel olarak da büyümesine neden olur. Bu daha memelerin hoş bir formda büyümesini sağlar.

  1. Meme Kaldırıcı Sutyenler

Meme kaldıran sutyenler, göğüs uçlarını büst çizgisinin üzerine yükselterek daha büyük bir görünüm verir. Aynı zamanda ucuzdurlar. Başka bir hile ise küçük beden sutyen kullanmaktır. Eğer size uygun olan bedenden daha küçük bir sutyen kullanırsanız göğüsleriniz 2 beden daha büyük görünür.

  1. Masaj

Bunun için yardım almanız gereken kişi partneriniz olacaktır. Göğüslere dairesel şekilde 10-15 dakika masaj yapmak göğüsleri uyarır ve yağ hücrelerini geliştirir. Ayrıca masaj için kullanılacak doğal vazelin göğüs büyütme için masaja son derece yardımcı olacaktır.

  1. Soğan Suyu

Bal, zerdeçal ve soğan suyunu karıştırarak yapılacak karışımı gece yatmadan göğüslere masaj ile yedirmek ve sabah yıkamak göğüsleri daha dik ve gergin hale getirir.

  1. Lavanta Yağı ve Çay Ağacı

Lavanta yapı ile çay ağacı dolam bir uyarıcıdır. Çay ağacı yağı ve lavanta yağını eşit miktarlarda karıştırın ve yaklaşık 10 dakika boyunca göğsünüze uygulayın. Ilık suyla durulayın ve en az bir ay boyunca tekrarlayın. Göğüslerinizin fark edilir şekilde dikleştiğini göreceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright 2020 - Saglikliyasam7.com. Tüm hakları saklıdır.