saglikliyasam7.com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Ege’deki En İyi 7 Muhafazakar Otel

24.10.2018
69
Ege’deki En İyi 7 Muhafazakar Otel

7 Muhazafakar Ege oteli ile Bodrum, Marmaris, İzmir gibi pek çok turistik bölgeyi değerlendirebilirsiniz. Türk otel sahipleri tarafından açılan oteller bulunduğu gibi, yabancı yatırımcıların tesisleri de bulunuyor. Denize sıfır, denize yakın konumda bulunan, havuzlu, alkolsüz, İslami usullere uygun şekilde hizmet veren oteller hizmet vermeye devam ediyor.

1. The Qasr Bodrum Halal Resort

The Qasr Bodrum, helal sertifikasına sahip yiyecek ve içeceklerin bulunduğu bilinen, denize sıfır konuma sahip bir oteldir. Otelin toplamd 126 farklı deniz manzaralı standart odası, 20 adet kara manzarası bulunan odası lüks bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca 12 adet jakuzili family oda, 6 adet loft suit oda, 23 adet family suit oda, 3 adet junior suit oda, 4 adet Carian Residence, 4 adet Artemis Residence, 2 adet Royal villa, 2 adet Pemium Villa bulunuyor. 20 adet kara manzaralı oda türleri dışında kalan tüm oda çeşitleri, deniz manzarasına sahiptir. Otel, Ege’de Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunuyor. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR. Egede Kamp Yapılabilecek En İyi 7 Yer

2. Lussoro Bodrum Hotel

Lussoro Bodrum Hotel, Ege Bölgesi’nin Muğla şehrinde yer alıyor. Bodrum’un Gümüşlük bölgesinde bulunan tesis hem dış görünüşüyle hem de konforlu yapısıyla birlikte, İslami otel arayışında olan herkes için uygun yapıdadır. Ege İslami oteller arasında bulunan tesisin 10 bin metrekare alan üzerinde hizmeti sürüyor. Toplamda 71 adet odaya ve 190 yatak kapasitesine sahip olan tesiste özellikle yiyecek ve içecekler, aktiviteler tamamen İslami usullere uygun bir şekilde belirlenmiştir. Bodrum’un ilçe merkezine sadece 20 dakika mesafede yer alıyor.

3. Club Familia

İzmir’in Çeşme ilçesindeki Çiftlikköy lokasyonunda yer alan Club Familia, aileler için uygun bir otel özelliği taşıyor. İslami oteller arasında yer alan, hem erkekler hem de kadınlar için birbirinden farklı aktiviteden yararlanılması sağlanan bir tesis özelliğine sahiptir. Çeşme muhafazakar oteller arasında adını duyurmayı başaran tesis, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 90 kilometre mesafede yer alıyor. Toplamda 58 adet standart odaya, havuz manzarasına sahip 31 farklı iç bölgeye bakan odaya ve 81 adet deniz manzaralı odaya yer verilmiştir.

4.Papatya Otel

Papatya Otel, Kuşadası’nın Davutlar lokasyonunda yer alıyor. İzmir’e 100 kilometre mesafede, havaalanına 90 kilometre mesafede olan tesisin Söke ilçesine uzaklığı ise 17 kilometredir. İslami usullere uygun yapıya sahip olan tesiste erkekler için farklı, kadınlar için farklı havuzlar oluşturulmuştur. Aktivitelerin sayısı artırılarak, özellikle her birinin İslami usullere uygun olması sağlanmıştır. Muhafazakar otel kampanyaları ile tesis özelliklerine uygun şekilde yıl boyunca otelde konaklamak için başvuruda bulunabilirsiniz. Otelde üç farklı tipte oda bulunuyor. Tek kişilik ve çift kişilik yatak taleplerinize, manzara isteklerinize bağlı olarak oda seçimi yapılacaktır.

5. Angels Marmaris Hotel

Ege Bölgesi’nin otel çeşitliliğini İslami oteller Kuşadası ve Marmaris bölgelerinde değerlendirme olanağı sunan tesisler arasında yer alıyor. Marmaris’in Turgut Köyü lokasyonunda varlığını sürdüren otelin özellikle alkolsüz en lüks otel ödülünü almış olması, Türkiye’de muhafazakar aileler tarafından yoğun ilgi görmesini sağlıyor. Son yıllarda değeri gitgide artan bölgede 17 bin metrekare alan üzerine tesisin kurulması sağlanmıştır. Sahil şeridi 2,5 kilometre olarak belirlenen otelin beyaz kumlu sahili bulunuyor. Tesiste toplamda 7 farklı oda tipiyle birlikte Marmaris’te keyifli bir tatil için hizmet veriliyor. Alkol satışı özellikle tesis kuralları gereğince hiçbir şekilde yapılmayacaktır.

6. Hedef Beyt

Aydın Kuşadası’nda bulunan Hedef Beyt Otel, Ege bölgesinin özellikle İslami değerlere uygun şekilde oluşturulmuş lüks otellerinden biridir. Efes Antik Kenti yakınında bulunan tesis, Kuşadası’nın 10 kilometre uzaklığında, Selçuk ilçesinin 8 kilometre uzaklığında yer alıyor. Meryem Ana Avi, İsa Bey Camii, Artemis Tapınağı, Selçuk Kalesi gibi mekanlara ise 10 kilometreden daha yakın bir mesafede bulunuyor. Otelde 150 oda bulunuyor ve bu odalarda 9 tip oda çeşidiyle toplamda 450 yatak kapasitesi değerlendirilebiliyor.

7. Asayra Thermal Otel Kuşadası

Asayra Thermal Otel, en iyi İslami oteller arasında özellikle 154 oda sayısıyla birlikte varlığını sürdürüyor. İslami tesis özelliklerine sahip olan Asarya Thermal, özellikle 2 adet VIP havuza,1 adet kapalı havuza, vitamin bara, fitness salonuna yer veren bir oteldir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2018 - Saglikliyasam7.com. Tüm hakları saklıdır.