saglikliyasam7.com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Erken Boşalmanın Bitkisel Çözümü

10.09.2018
5.150
Erken Boşalmanın Bitkisel Çözümü

Erken Boşalmanın Bitkisel Çözümü

Erken boşalma sorunu için doğal yöntemler arasında muz, sarımsak ve yeşil soğan en çok kullanılan bitkiler arasında gelmektedir. Ayrıca zencefil, çörek otu ve havuç ile de erken boşalma problemine çözüm bulabilirsiniz. Erken boşalma sorunu birçok çift için önemli bir problemdir ve çoğu çift alternatif tıbba yönelmektedir. Bu bitkisel yöntemleri doktorunuza danışarak uygulayabilirsiniz.

En Etkili Bitkisel Geciktirici

Günümüzde erken boşalma sorunu için birçok bitkisel tedavi yöntemi bulunmaktadır. Geciktirici bitki çayları arasında karanfil de yer almaktadır. Erken boşalmanın tedavisinde genellikle karanfil kullanılmaktadır. Karanfil çayı İbrahim Saraçoğlu tarafından da önerilen bir bitkisel çözümdür. Karanfil çayının uygulanışı şu şekilde yapılmaktadır;

erken boşalmaya karanfil çayı

 • Aktarlardan kolaylıkla temin edebileceğiniz karanfil çayını günde 2 bardak içmeniz gerekmektedir.
 • Erken boşalma problemi yaşayan erkekler cinsel ilişkiden 2 saat, kadınlar ise 1 saat öncesinde karanfil çayı tüketmelerin gerekmektedir.
 • Karanfil çayını gün içinde 1 ya da 2 bardak tüketmeniz gerekmektedir. Karanfil çayını çok fazla tüketirseniz yan etkileri ile karşılaşabilirsiniz.
 • Karanfil çayının yan etkileri arasında uykusuzluk ve halsizlik gözlemlenmiştir. Bu sebeple karanfil çayını çok tüketmemeye özen gösterin.
 • Dilerseniz karanfil çayı yerine karanfil yağını da kullanabilirsiniz. Karanfil yağı ile cinsel bölgelere yapacağınız masaj da erken boşalmayı önleyebilmektedir.

Erken Boşalan Erkekler Tedavi Teknikleri

Erken boşalma problemi olan erkekler için en iyi doğal tedavi arasında zencefil gelmektedir. Birçok hastalığın tedavisinde de kullanılan zencefili erken boşalan erkekler de kullanabilmektedir. Zencefil içinde bulundurduğu afrodizyak ile geciktirici olarak da kullanılabilmektedir. Doktorlar tarafından da tavsiye edilen zencefili gün içinde aşırıya kaçmadan kullanabilirsiniz. Doğal geciktirme yöntemlerinden biri olan zencefilin uygulanışı şu şekilde yapılmaktadır;

Erken Boşalan Erkekler Tedavi Teknikleri

 • Zencefil içinde bulundurduğu gingerol ve zingiberene maddeleri sebebi ile vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmakta ve bu şekilde doğal geciktirici olarak kullanılabilmektedir.
 • Erken boşalanlar için zencefil 3 farklı şekilde kullanılabilmektedir. İlki aktarlardan satın alabileceğiniz zencefil çayını sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere tüketmektir.
 • Bir diğer yöntem ise zencefil, bal ve yumurta gerekli olan malzemelerdir. Öncelikle yumurtayı az bir süre ile haşlamanız gerekmektedir. Haşladığınız yumurtaya 1 tatlı kaşığı zencefil suyu ve 2 tatlı kaşığı kadar da bal eklemeniz gerekmektedir.
 • Balı, zencefil suyunu ve yumurtayı 3 dakika boyunca karıştırmalısınız.
 • Hazırladığınız bu karışımı her gece yatmadan önce tüketmeniz gerekmektedir.
 • Dilerseniz bal ve zencefili (toz zencefil) karıştırarak erken boşalma probleminiz çözülene kadar tüketebilirsiniz. Günde 3 kere tüketmeniz gereken bu karışımı birkaç ay boyunca devam ettirebilirsiniz. Aynı zamanda doğal geciktirici yiyecekleri de tüketebilirsiniz.

 

 

Erken Boşalma Problemi İçin Süt Tedavisi

Süt anti bakteriyel özelliği ile birçok hastalıkta kullanılmaktadır. Erken boşalma probleminde de kullanılan sütü aktarlardan kolaylıkla bulabileceğiniz kuşkonmaz tozu ile tüketmeniz gerekmektedir. Karışımın içinde barındırdığı A, B1, C, E, K ve B2 vitaminleri birçok açıdan vücudunuza iyi gelecek olup erken boşalma problemini de çözecektir.

Erken Boşalma Problemi İçin Süt Tedavisi
Geciktirici karışımlar arasında süt ve kuşkonmaz tozu sıklıkla kullanılmaktadır. Karışım içinde barındırdığı çinko ve potasyum ile doğal geciktirici etkiye sahiptir. Bu sebeple erken boşalma sorunu olan kişiler süt ve kuşkonmaz karışımını kullanabilir.

 • Kuşkonmaz tozunu bir su bardağı sütün içine eklemeniz gerekmektedir. 1 yemek kaşığı kadar kuşkonmaz yeterli olacaktır.
 • Kuşkonmaz eklediğiniz sütü 15 dakika kadar kaynatmanız gerekmektedir.
 • Kaynattığınız sütü süzdükten sonra tüketebilirsiniz. Karışımı iki hafta boyunca düzenli olarak sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere tüketerek erken boşalma probleminizi çözebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2018 - Saglikliyasam7.com. Tüm hakları saklıdır.