saglikliyasam7.com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

İstanbul Avrupa Yakasındaki En İyi 10 Et Restoranı

30.10.2018
115
İstanbul Avrupa Yakasındaki En İyi 10 Et Restoranı

İstanbul’daki en iyi et restoranları leziz etlerin ve lüks restoran özelliklerinin tanıtılmasını sağlıyorlar. İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan restoranlar sadece yerli halk için değil, yabancı turistlere de hizmet veriyor. Bu nedenle dünyaca ünlü tekniklerle tanışan ve farklı müşteri isteklerini karşılamaya başlayan restoranlar bulunuyor.

1.Nusr-Et

İstanbul’da özellikle et restoranları denildiğinde akla bu türdeki mekanların başında Nusr-Et geliyor. Sadece birkaç tür üzerinde çalışmak yerine, etle ilgili tüm pişirme tarzlarının kullanılması dikkat çekiyor. Avrupa’dan, Güney Amerika’dan, Asya’dan, Afrika’dan gelen müşteriler için de farklı kültürler için uygun görülen et çeşitleri hazırlanıyor. Soslar, tatlılar, yiyecekler, içecekler ile birlikte Nusr-Et’in İstanbul’da yer alan tüm restoranları tercih edilmeye uygun kaliteye sahiptir.

2. Garden Mezze

İstanbul’da Küçük Ayasofya Mahallesi, Şehit Mehmet Paşa Sokak Numara 5 adresinde Garden Mezze’ye ulaşılabiliyor. Tatlılar, etler, menüde yer alan tüm etli yiyecekler özel olarak hazırlanıyor. Ustaların ve üzerinde her türlü özelliği uzun süre düşünülerek hazırlanmış olan yiyeceklerin tadı sürekli olarak son derece güzel oluyor. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR. Ürgüp’teki En İiyi 7 Otel

3. Beso Restaurant Bistro

En restoranlar İstanbul bünyesinde farklı yemek kültürlerini barındırıyor. güzel bir akşam geçirmek ve lezzetli yemek yemek isteyenlere Beso Restaurant Bistro öneriliyor. Alemdar Mahallesi, Çatal Çeşme Sokak Numara 5 adresinde hizmet veriliyor. Restoranın özellikle en çok sevilen yiyecekleri arasında, leziz testi kebabının yer alması dikkat çekiyor.

4. Günaydın Kasap Steakhouse

Günaydın Kasap Steakhouse, çalışanları samimi ve güler yüzlü bir mekan olarak adını duyurmayı başardı. İstanbul’da Nispetiye Caddesi, Seher Yıldızı Sokak, Numara 15’de yer alan restoranda son derece leziz yiyecekler bulunuyor. Özellikle biftekleri, İstanbul en iyi restoranlar 2018 listesinde gösterilmesini sağlamıştır.

5. Meat & Meet

Biftek ve pirzola başta olmak üzere, etin her türlüsünün yenebileceği mekanların başında Met & Meet geliyor. İstanbul’da özellikle uzun süredir hizmet veren, nostaljik ve şık bir mekan olarak hem görünümü hem de lezzetiyle adını duyurmayı başarmıştır. Silahşör Caddesi, Numara 24 A adresinde hizmet verilmeye devam ediliyor.

6. Beş Bıçak Steak House

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı Numara 84-B adresinde yer alan restoran, özel günlerinizde mutlaka tercih etmeniz gereken bir yerdir. Menüde yer alan yemeklerin hiçbirinin tadında kötü bir durumla karşılaşmak istemiyor ve lezzetli yiyeceklerle doymak istiyorsanız mutlaka Beş Bıçak Steak House’yi denemelisiniz. Pişirme teknikleri ve etin pişirilme süresi, tam olarak sizin istediğiniz şekilde leziz olması için belirleniyor.

7. Nars Brasserie

İstanbul’un etle ve diğer yemek türleriyle ilgili onlarca çeşidinin tüketilmeye uygun olması için özel teknikler kullanılıyor. Nars Brasserie, İtalyan mutfağı başta olmak üzere pek çok kültürün yiyeceklerini bulabileceğiniz Alemdar Mahallesi, Şeftali Sokak’taki konumunda varlığını sürdürüyor.

8. Rotisserie Noir

İstanbul’da Bağdat Caddesi Numara 460’da hizmet veren Rotisserie Noir, özellikle pirzola ve biftek alanında en iyilerden bir tanesidir. Gelecek yıllarda binlerce müşterisinin sırf et yemek için ziyaret edeceği bilinen mekanlar arasında yer almayı başardı. Özellikle mekanın tasarımı, menü özellikleri ve müşterilerine verdikleri hizmet itibariyle her zaman için tercih edilebilecek yerler arasında bulunuyor. mekanda menü de olabildiğince zenginleştirilmiş, ete ek olarak çeşitli içecekler de eklenmiştir.

9. Elbet Steakhouse

Elb-et, İstanbul’un Akat Mahallesi, Zeytinoğlu Caddesi, Yaren Sokak’ta hizmet veren bir et lokantasıdır. Temel hizmetini et çeşitleri üzerinden veren lokantanın özellikle etteki çeşitliliği, bu alandaki tecrübeleri ve ustaların becerileri dikkat çekiyor. Leziz ve her zaman için ilgi görecek bir et tüketmek için tercih edilebilecek mekanlar arasında Elb-et de yer almaya başlamıştır. Mezeler, salatalar, içecekler, hamburgerler, ızgaralar, İstanbul restaurant tavsiye listesinde Elbet’in de bulunmasını sağlıyor.

10. Kadim Steakhouse

Halkalı Merkez Mahallesi, 1. Posta Sokak Numara 6/1 adresinde hizmet veren restoran, lezzetli et çeşitleriyle sunum olanağına sahiptir.  Leziz ızgara et çeşitleri, hamburgerler son derece leziz tatlılar ve içeceklerle güzel bir gece geçirmeniz mümkün. Müşterilerin isteklerine uygun şekilde az veya çok pişmiş etler, çok kısa süre içerisinde getiriliyor. Garsonlar ve diğer servis çalışanları, İstanbul en iyi restoranlar arasında, güler yüzlü ve hızlıca yardımcı olmalarıyla mekan kalitesini artırıyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2018 - Saglikliyasam7.com. Tüm hakları saklıdır.