saglikliyasam7.com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Türkiye’deki Bebek Dostu En İyi 6 Otel

30.10.2018
88
Türkiye’deki Bebek Dostu En İyi 6 Otel

Türkiye’de bebek dostu otel sayısı aslında oldukça fazla olduğu için artık bebeklerinizle de çok rahat bir şekilde tatile gidebilirsiniz. Bu konuda pek çok alternatifi farklı şehirlerde bulabilirsiniz. Biz de tatil planlamanızı yaparken bebek dostu oldukları için düşünebileceğiniz otellerden söz ederek, planlarınıza yardımcı olmak istedik.

İstanbul Kemer Country

İlk sırada İstanbul bebek dostu otelleri arasında yer alan Kemer Country geliyor. Kemer Country, bebekler için hazırlanan oyun parkları sayesinde tatilinizin çok daha kaliteli geçmesini sağlayacak otellerden bir tanesidir. Kidsville isimli oyun bölümünde yeni nesil şişme oyuncaklarının yanı sıra farklı tarzlarda oyuncaklar da yer almaktadır.

Kidsville haricinde Summer Camp ve Forest Club bölümlerinde de hem farklı oyunlar hem de bazı eğitici atölyeler bulunmaktadır. Böylece çocuklarınız bir yandan eğlenirken bir yandan da eğitim açısından verimli bir tatil geçirmiş olurlar.

0 – 6 yaş ücretsiz olan otelde bebekleriniz için gün boyunca harika aktiviteler de bulabilirsiniz.

Antalya Voyage Hotel Sorgun

Side’ye 3 km uzaklıkta bulunan Voyage Hotel Sorgun da bebekler için en uygun olan otellerden bir tanesidir. Çocuk mini kulübü ve çocuk bakımı konusunda eğitim almış personeller bu durumun en büyük göstergesidir.

Antalya Voyage Hotel Sorgun’da çocuklara yönelik çok sayıda aktivite yapılmaktadır. Fakat bunların haricinde daha küçük olan bebekler için de bazı imkanların olduğunu söyleyebiliriz. Mesela mama hazırlamanız gerektiğinde odaya su ısıtıcı isteyebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olursa bebek küveti, biberon gibi eşyalar da yine otelde kolaylıkla bulabileceğiniz eşyalar arasında yer almaktadır. Ayrıca otelde 24 saat sıcak süt imkanı da bulunmaktadır.

Antalya – Kemer Güral Premier Tekirova

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bebek dostu otellerinden biri de Güral Premier Tekirova olarak bilinmektedir. Kemer’e 17 km uzaklıkta bulunan bu otelde HappyLand Club sayesinde çocuklarınız da oldukça keyifli vakit geçirebilir.

Bebek açısından bakarsak da çocuk restoranı, bebeklerin bakımı için eğitim almış profesyonel bakıcılar, mama için su ısıtıcıları, restoranda bebekler için hazırlanan kayı gıdalar ve ihtiyaç olması durumunda verilen bebek küveti gibi çok sayıda imkan bulunmaktadır.

Antalya – Belek Susesi Luxury Resort

Antalya’nın Belek ilçesine bağlı ve Belek’e yalnızca 1 km uzaklıktaki Susesi Luxury Resort otel de bebekli ailelerin tercih edebileceği avantajlı oteller arasında yer alıyor. Otelde gün içerisinde sihirbaz ve palyaço gibi etkinliklerle hizmet verilmektedir. Bunlara ek olarak çok büyük ve bir yandan eğlenceli bir yandan da öğretici oyun odaları da bulunmaktadır.  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR. Muğla’daki En İyi 7 Butik Otel

Gün boyunca eğlencenin devam ettiği otelde mama hazırlamak isterseniz odanıza su ısıtıcısı isteyebileceğiniz gibi dilerseniz otelde bebekler için hazırlanan mamalardan da tercih edebilirsiniz. Son olarak eğitimli personelleri ile bebek bakıcılığı konusunda da oldukça iyi bir otel olduğu bilinmektedir. Bu nedenle de bebek dostu otel tavsiyesi denince akla gelen otellerden bir tanesidir.

Hilton Bodrum Türkbükü Resort and Spa

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Hilton Resort ve Spa ile bir yandan harika bir tatil yaparken bir yandan bebeklerinizin de rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bodrum şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunan otelde hem havuz hem de oyun parkları bebek ve çocuklar için tasarlanmıştır. Gün içerisinde çok sayıda etkinlik yapılarak çocukların çok keyifli vakit geçirmesi de sağlanmaktadır. Ayrıca dilerseniz ücretli çocuk bakıcısı avantajından da yararlanabilirsiniz. Otellerde bebek bakıcısı ücretleri genellikle verilen hizmete paralel olarak değişiklik göstermektedir. Rezervasyon yaptırırken bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Fethiye – Muğla Club Tuana

Dalaman Havalimanı’na 45 km uzaklıkta bulunan Club Tuana, Muğla bölgesinde bebek dostu otel denince akla gelen isimler arasında yer almaktadır.

Bebek köşesi bulunan otelde, istediğiniz her an biberon ısıtıcısı bularak hazırladığınız mamaların her zaman taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Bebek köşesinde ayrıca biberon sterilizasyonu yapmanız için de cihazlar ve bölümler yer almaktadır.

Bunlara ek olarak neredeyse her tuvalette bebek bakım ünitesi, ihtiyacınız olduğunda bebek küveti de bulabilirsiniz. Bunlar bebeklerinizin bakımlarını daha kolay yapmanızı sağlayacak özelliklerdir. Tabii rezervasyon sırasında belirtirseniz bebekleriniz için odalarınıza bebek karyolası getirilmesini de sağlayabilirsiniz. Böylece sadece gün içerisinde değil akşamları da rahat edersiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2018 - Saglikliyasam7.com. Tüm hakları saklıdır.