saglikliyasam7.com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Ürgüp’teki En İyi 7 Otel

27.10.2018
138
Ürgüp’teki En İyi 7 Otel

Ürgüp’teki en iyi oteller listesinde adını binlerce müşterisine verdiği hizmetlerle duyurmayı başarmış olan tesisler bulunuyor. Ürgüp’ün en kaliteli, yoğun ilgi gören, turistler tarafından da olumlu yorumlar alan 7 oteli sıralandı. Bu oteller arasında seçim yapmak istediğiniz taktirde fiyatlarını, konumlarını ve detaylı olarak yapacağınız incelemeyle seçim yapabilirsiniz.

1. Kayakapı Premium Caves – Cappadocia

Kayakapı Premium Caves, Kapadokya’nın özellikle yapılan yorumlar, verilen hizmetlerle ilgili genel görüş birliği açısından standardın üzerinde tesisi olarak görülüyor. Müşterilerin mağdur olmaması için özel olarak hizmetleriyle ilgili görüşleri merak eden tesis için yapılan yorumlar da çok büyük oranda olumludur. Sorunlarını en kısa süre içerisinde düzelten ve hijyenik, rahat, sakin, lezzetli yiyeceklere sahip bir mekanının oluşması sağlanmıştır. Ürgüp otelleri arasında en kalitelilerden bir tanesi olarak Kayakapı Premium Caves de yerini uzun süredir koruyor.

 

2. Dere Suites Cappadocia

Dere Suites Cappadocia, hem yerli hem de yabancı turistler tarafından beğenilen, birkaç otel seçeneği arasında mutlaka yer alan bir tesistir. Dereler Mahallesi, Dereler sokak, Numara 49’da yer alan tesisin özellikle oda fiyatları, aldığı yorumlar, aileler ve çiftler tarafından beğenilen bir yapıya sahip olması dikkat çekiyor. Uzun süredir hem personeli hem de hizmetleriyle ilgili sürekli olarak olumlu yorumlarla karşılaşılıyor. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR. İstanbul Anadolu Yakasındaki En İyi 8 Kahvaltıcı

Ürgüp otelleri fiyatları itibariyle her zaman tesisin uygun fiyat aralıklarından yararlanılması sağlanıyor. Dere Suites ile dinlenmek, bölgedeki turlarla seyahat etmek, pek çok farklı aktiviteye katılmak için Ürgüp’ün merkezine yakın olmak mümkündür. Bu sayede tatiliniz boyunca her gün birbirinden farklı aktivitelere katılabilirsiniz.

3. Fresco Cave Suites & Mansions

Fresco Cave Suites, pansiyon olarak bölgedeki en uygun fiyatlarla hizmet veren kurumlar arasında yer almayı başarmıştır. Çiftler, aileler, tek kişi yapılacak rezervasyonlar, iş arkadaşlarının yapacakları tatil, arkadaşların tatilleri için tüm odalarıyla yıl boyunca hizmet veriyor. Fresco Cave Suites & Mansions hem düşük oda ücretleriyle hem de bölgenin kaliteli tesislerinden bir tanesi olması nedeniyle yoğun ilgi görüyor.

4. Sacred House

Ürgüp otel tavsiye ve incelemelerinde Sacred House her zaman için olumlu yorumlar alması nedeniyle dikkat çeken bir tesis olarak görülüyor. Dutlu Camii Mahallesi, Barbaros Hayrettin Sokak, Numara 25 adresinde hizmet veriliyor.

5. Yunak Evleri

Talep edilen oda ücreti, gerçekleştirilen temizlik faaliyetleri, kaliteli odalar ve hizmetler sayesinde Yunak Evleri tesisi de ilgi görmeye devam ediyor. Yunak Evleri’nin fiyat ortalamasının altında olan oda ücretleri, özellikle ücretsiz wifi ve ücretsiz otopark olanakları bulunmasıyla daha da değerli hale geliyor. Havuz bulunan, dinlenmek için uygun, turlara katılım ve bölgenin rahatlıkla görünebilmesi açısından özellikle uzun yıllar binlerce müşteriye hizmet verilmiştir.

Bölgede bulunan 150’nin üzerindeki konaklama yeri arasında en iyilerden bir tanesi olması nedeniyle dikkat çekiyor. Yunak Mahallesi, Nevşehir, Ürgüp adresinde yer alan otelde müşterilerin büyük bir bölümünün hizmetlerle memnun edilmesi sağlanmış ve oda servisinden havuza kadar tüm özellikleri için olumlu yorumlar yapılmıştır.

6. Acropolis Cave Suite

Ürgüp’te Esbelli Mahallesi, Dolay Sokak, Numara 22’de bulunan Acropolis Cave Suite, her turist tarafından yoğun ilgi gösterilen bir tesistir. Yemek çeşitliliği, temizliği, tesis özelliği, bölgenin tarihi ve yoğun ilgi görmesini sağlayan hizmet sürecini uzun yıllardır korumayı başarmıştır. Güleryüzlü ekip, her zaman için yardımcı olan oda servisi, düzenli olarak servis ve temizlik hizmeti, ücretsiz kablosuz internet olanakları bulunuyor. Avropolis Cave Suite ile bölgede rehber eşliğinde gezebilir, özellikle uygun fiyatlarla Ürgüp’te en uygun oda ücretleriyle konaklayabilirsiniz.

7. Hotel Cappadocia Palace

Fiyatına göre son derece kaliteli, uygun oda fiyatlarının belirlenmesiyle her zaman için ilgi gösterilen bir tesis olarak yoğun ilgi görüyor. Tesise Dutlu Camii Mahallesi, Dar Sokak Numara 3 adresinden ulaşabilirsiniz. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da yoğun ilgi gören oteller arasında bulunuyor. Bölgenin genel özelliklerini net olarak yansıtan, teknoloji ve yerel kültürün birleşmesiyle son derece kaliteli bir tesis oluşması sağlanan Hotel Cappadocia sıkça tercih ediliyor. Türkiye’de Ürgüp otelleri ucuz olan seçenekleri arasında varlığını sürdüren tesisin aynı anda, turla gelen ziyaretçilerine de yer olanağı sağlayabilecek bir hizmet süreci bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2018 - Saglikliyasam7.com. Tüm hakları saklıdır.