saglikliyasam7.com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Villa Tatili İçin 8 Yer Önerisi

30.10.2018
71
Villa Tatili İçin 8 Yer Önerisi

Villa tatiline uygun 8 yer sayesinde Türkiye’de hem lüks hem de düşünüldüğü kadar pahalı tutmayacak bir tatil yapılabiliyor. Türkiye’de kaliteli ve uygun fiyatlı villalara sahip olan Fethiye, Çeşme, Kemer, Bodrum, Dalyan, Marmaris gibi ilçeler sayesinde yıl boyunca kiralama başvurusunda bulunulabiliyor.

Özellikle Mayıs ayı ile Ekim ayları arasında yoğun bir taleple karşılaşılan bölgelerde genellikle günlük veya haftalık kiralama talepleri kabul ediliyor. Daha uzun süreli kiralama olanaklarından yararlanılabilecek olan tesisler için havuzdan oda sayısına kadar tüm hizmet detayları da öğrenilebiliyor.

1. Bodrum

Muğla’nın ilçesi olan Bodrum’da tatil yapmak isteyenler tarafından farklı seçeneklere yönelim artmıştır. Özellikle de villaların son yirmi yılda önemi hızlı bir şekilde artarak, sadece otelde kalma seçeneğinin yanı sıra villalar da lüks hale gelmiştir. Başta sanatçılar, sporcular olmak üzere, günümüzde artık her tatil yapmak isteyen birey tarafından villa kiralanabiliyor.

Hem lüks olmaları hem de pek çok tatil seçeneğinin yanı sıra uygun fiyatlı olmaları nedeniyle, kaliteli bir tatilin temelinde villa yer almaya başladı. Muğla’nın Bodrum gibi kaliteli ve lüks bir ilçesinde yapılacak olan tatil, villa fiyatlarını da diğer şehirlerdeki ilçelerden daha yüksek değerlere taşıyor.

2. Dalyan

Dalyan, villa kiralama yöntemiyle yapılacak olan başvurular için son yıllarda seçeneklerin arttığı bilinen bir bölge haline gelmiştir. Yapılacak olan kiralama işlemleri için ortalamanın altında ve üzerinde olan pek çok villa çeşidi arasında inceleme ve seçim olanağı bulunuyor. Denize sıfır villalar bulunduğu gibi, manzaralı ve deniz manzaralı olarak ayrılan villa çeşitleri de varlığını sürdürüyor. Ayrıca konutların çevresinin güvenli bir şekilde kapatılmış olması, her zaman için havuza girerken veya konutta gezerken rahat olmanızı sağlayacaktır.

3. Fethiye

Muğla’nın en lüks ilçelerinden bir tanesi olan Fethiye’de turizm sektöründe yaşanan gelişme, özellikle de bu bölgede otel dışındaki konutları da etkiledi. Artık turistler tarafından bu bölgede sadece otellere değil, villalara da yoğun ilgi gösteriliyor. Son dönemde yapımı devam eden villa sayısında da ciddi bir artış görülen ilçede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 de dahil olmak üzere çeşitli konut tipleri tasarlanıyor. Deniz manzaralı, doğa manzaralı, denize sıfır, denize yürüme mesafesinde, havuzlu villa tipleri ile muhafazakar villa tatil seçeneklerinden de yararlanılabiliyor. Villaların değerlerinde yaşanan artış ve arz talep durumlarındaki ani değişim, Muğla’da da villalar için başvuruların birkaç hafta öncesinden yapılmasını zorunlu hale getiriyor. Çoğu kurum, aynı gün veya bir sonraki gün için rezervasyon yapmakta zorlanıyor.

4. Çeşme

İstanbul’a yakın muhafazakar villa talep edenler için İzmir’in Çeşme ilçesindeki villa tipleri her zaman için uygun seçeneklerdir. Etrafı çevrili, denize yakın mesafede, havuzlu, güvenlikli, temiz villa çeşitleriyle birlikte Çeşme’de rezervasyonla hizmetler sürdürülüyor. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR. Türkiye’deki Bebek Dostu En İyi 6 Otel

5. Kemer

Villa kiralama Antalya Kemer’de çift kişilik, üç, dört, beş, altı, yedi, sekiz kişilik olan konut tipleriyle mümkün oluyor. Bölgedeki geniş, ferah ve kaliteli villa tiplerine başvuruda bulunulabiliyor.

6. Marmaris

Marmaris’te hem doğa hem de deniz manzaralı olan villalara ek olarak, denize sıfır villalarla anlaşmak da mümkün oluyor. Marmaris, Muğla’nın bir ilçesi olarak özellikle tatil döneminde yoğun ilgi görüyor.

7. Kaş

Antalya’nın Kaş ilçesinde son dönemde hızla değer kazanan bölgeler arasında yer alan doğa ve deniz manzaralı bölgelerde villa sayıları arttı. İç kesimlerde olduğu gibi, denize sıfır olan bölgelerde konumlarda da özellikle villa tipi konutların sayısı ve değeri hızla yükseldi.

8. Alanya

Villa tatiline uygun yerler arasında özellikle Antalya’nın ilçesi olan Alanya, hem lüks hem de kaliteli bir tatil için her zaman seçenekler arasında yer alır. Uygun fiyatlara sahip onlarca farklı villa çeşidiyle birlikte bölgede çift kişilik, üç kişilik, dört kişilik, beş kişilik, altı kişilik villa seçenekleri bulunuyor.

Daha fazla kişi sayısına sahip olunması durumunda, yeni villa çeşitleriyle birlikte, büyüklüğü değişen villaları tercih edebilirsiniz. Antalya Havalimanı’na diğer ilçelerden daha uzak olan bölgeye ulaşım için toplu taşıma ve taksiler de kullanılabiliyor. Ayrıca tatil villası seçilirken fiyatları, hangi tarihlerde boş olduğu gibi bilgiler tamamen anlık ve güvenli bilgilerle müşteriler için paylaşılmaya başlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Copyright 2018 - Saglikliyasam7.com. Tüm hakları saklıdır.